Açık Saatler:

Her Gün 10:00 ile 02:00 Açık

İletişim Bilgisi:

0850 200 30 70

Website:

KOMŞU FIRIN ATAŞEHİR

Doruk Grubu ve Değer Yaratmak

Komşufırın, Doruk Group Holding’in fırıncılık markasıdır. Doruk Grup, tohumdan başlayan tarımsal yatırımların yanı sıra, fırıncılık çözümleri sunan, üstün ve amaca özel nitelikli ham madde tedariği sağlayan ve paketli ekmeği ilk defa UNO markası ile Türkiye’ye kazandıran bir holding firmasıdır. Doruk Grup, 40 yıldır çalışmalarını, ekmek & unlu mamul sektörünü geliştirmeye ve sağlıklı ham maddenin ve ürün know how’ının yaygınlaştırılmasına adamıştır.

Detaylı bilgi için şirket linki: http://www.belgemodul.com/sirket/422

MİSYON SÜRÜYOR

Tohumdan sofraya uzanan entegre tahıl değer zinciri yönetimi ile oluşturulmuş bu iş modeli, sadece Türkiye’de değil, dünyada da bir ilk. Komşufırın, buğday ve özel tahılların araştırılması ve yetiştirilmesi üzerine kurulmuş uzun vadeli bir planın parçası.

Komşufırın, sağlıklı, besin değeri yüksek, lezzetli unlu mamuller üretebilmek için yüzünü tarıma dönen bir oluşumun tüketiciyle buluşma noktası.

MAHALLENİN FIRINI KOMŞUFIRIN

Komşufırın yeni nesil fırıncılığın simgesidir. Mahalle fırıncılığı kavramının içinde barındırdığı tazeliği, mahalle ortamının sıcaklığını ve güler yüzü, gelişmiş ülke standartlarındaki ürün ve servisi ile ortaya koyar. Çağın değişen koşullarıyla farklı nitelikler ve boyutlar kazanan yaşam tarzlarına uygun, taze, pratik, lezzetli seçenekleri her mahallede her zaman aynı kalite ve lezzet standardıyla sunar.

Komşufırın’ın amacı, toplum için en doğru, sağlıklı ve lezzetli ürünleri hijyenik ve sağlıklı ortamlarda üretip herkesin mahallesinde, henüz sıcakken kolaylıkla ulaşabileceği modern mekanlarda tüketici ile buluşturmak.

EKMEK

Ekmek, Komşufırın’ın uzmanlık alanı ve var olma sebebi.

Anadolu’nun fırıncılık mirasına sahip çıkan Komşufırın, ekmeği topraktan başlayarak ele alıyor. Ekmeğin tohumundan sofraya uzanan tüm sürecini sahiplenerek ve yöneterek “dünyada bir ilke” imza atan Komşufırın, ekmek ve fırıncılık konusunda Türkiye’de yeni bir dönemin başlangıcına da öncülük ediyor. En fazla ekmek tüketilen ülkelerin başında gelen bu topraklarda, ekmeği hak ettiği değere yükseltmek Komşufırın’ın toplum ve unlu mamuller sektörü adına edindiği bir sorumluluk.

Komşufırın, en önemli besin kaynağımız olarak soframızdan eksik etmediğimiz lezzeti, sağlıklı koşullarda ve kaliteli ham madde kullanarak güler yüzlü bir ortamda sunuyor.