Açık Saatler:

Her Gün 09:00 ile 18:00 Açık

İletişim Bilgisi:

0(216) 456 94 40

Website:

MARKA EĞİTİM DANIŞMANLIK PROJE YÖNETİMİ

Hakkımızda
Marka danışmanlık olarak sağlık ve kozmetik sektörüne özgün stratejik iş modelleri üzerine çalışmaktayız. Çalışma arkadaşlarımızın ve bizlerin toplamda 60 iş yılı üzerinde deneyimi ile İnovatif tüm düşüncelerimizi yeni ve gelişmiş teknolojik olanaklar ile birleştirip marka’ya özel çözümler üretiyoruz.

Marka Danışmanlık temel olarak sağlık ve kuaförlük sektörü olarak iki ana alanda faaliyet göstermektedir. Sağlık alanında ilaç firmalarına yönelik eğitim, danışmanlık hizmetleri ve eczane projeleri ile öne çıkmaktadır. Kuaförlük alanında ise kozmetik markalarla, salon eğitim ve koçlukları, sektöre özel çözümler ve danışmanlık hizmetleri ile ilerlemektedir. Marka danışmanlık her iki sektörde de ek olarak ulusal kongreler düzenlemekte ve sektöre özel dergi yayıncılığı kimliği ile yer almaktadır.


Koray ALBOĞA (Özgeçmiş)
Koray ALBOĞA
İş hayatına hizmet sektörünün en zor seçeneklerinden biri olan seyahat acenteciliği ile başladı. Okul yıllarında başlayan bu süreç üniversite eğitimi boyunca devam etti. Yerli ve yabancı gruplara rehberlik yaptı. Özellikle Likya bölgesi ve Türkiye’nin tüm dağlarında rehberlik yaptı.
Daha sonra iş hayatına L’Oréal satış kadrosunda devam etti. Yunanistan, Almanya ve Paris’te uzun süre kalarak iş geliştirme eğitimleri aldı. L’Oréal Professionnel Yönetim ve Gelişim Danışmanlığı Bölümü’nü kurdu. Bu alanda işletmelerin gelişimleri, büyümeleri ve ticari anlamda başarılarını arttırmaları konusunda pek çok önemli işletmeye liderlik ve önderlik etti.
L’Oréal Professionnel bünyesinde Satış ve Pazarlama Müdürlükleri yaptı. Avrupa’da birçok ülkede iş gelişim eğitimleri verdi. Avustralya L’Oréal Gelişim ve Yönetim Danışmanlığı Bölümünün kurulması sürecinde uzun bir süre bölgede kalarak eğitimler ve danışmanlık verdi.
2002 yılında saç bakımının en önemli ürünü Kerastase markasının Marka Müdürlüğü görevini üstlendi; 2004 yılında bu görevinden ayrılarak kendi şirketini kurdu ve L’Oréal’deki iş hayatına son verdi. Ayrıldığı tarihten buyana L’Oréal ile özel anlaşmalı olarak çalışmaya devam etmektedir.
2004 yılında kurduğu Marka Danışmanlık firması ile yerli yabancı birçok işletmeye iş gelişimi konusunda yüzlerce eğitim verdi. Yine özel işletmelere danışmanlık hizmetleri vererek işletmelerin gelişimlerinde çok önemli roller aldı.
Fransızca ve İngilizce bilen Koray; doğayı, tarihi, gezmeyi rakamlar ve analizler kadar sever ve benimser. Hem iş hayatında, hem de özel hayatında mutlu olmayı birinci prensibi olarak kabul eder; iş ve özel yaşamın birlikte güzelleşeceğine inanır.
Neler Yaptı:

  • Hayatındaki her şey ile fark yaratmayı hedefledi. Evliliğini 1500 metrenin üzerinde 500 dostunun katılımıyla dağda yaptı.
  • Kuyumcu, eczane, kuaför, restoran sektörlerine özel sadakat kart yazılımı ile CRM uygulamaları gerçekleştirdi.
  • İşletmelere dönemsel ve sürekli danışmanlık ile açılışlara özel danışmanlıklar yaptı.
  • Türkiye’de bir ilk olan Bolu Taşkesti Nahiyesinde köy kahvesi tadilatı ile beraber Takım Çalışması Eğitimi verdi.
  • Klasik eğitimlerin yanı sıra outdoor aktivitelerle eğitimlerine adrenalin ve doğa sevgisi de kattı.
  • İşletmelere özel dergi ve gazetelerin yayın ve basımını yaptı.
  • Çocuklarını büyütürken öğrendiklerini aldığı eğitimlerle birleştirerek Türkiye’de ve dünyada ilk kez çocukların bilişsel ve bedensel gelişimlerini destekleyecek Çocuk Gelişim Takvimini hazırladı ve bastı.
  • İşletmeci Kuaförler Zirvelerinde yerli ve yabancı konuşmacılar ve panellerle işletme alanında sektöre özel sorunların ilk kez tartışılmasını sağladı.
  • İşletme alanında farklı bir bakış açısı sunacak olan kitabını yazmaya başladı.